Wielostanowiskowa maszyna montażowa

Model: maszyna montażowa

Opis:

Maszyna wielostanowiskowa do montażu elektrycznej pompy wody. Inny typ maszyny, który zapewnia łatwiejszy dostęp do jej wyposażenia. System pick&place zaprojektowany przez firmę Camas.

Producent: Camas Spa

Dodatkowe informacje:

Camas S.p.A. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji linie do automatyzacji montażu do automatyzacji procesów przemysłowych, a w szczególności systemów do automatyzacji montażu i kontroli na linii.

Camas proponuje bardzo szeroką gamę różnorodnych rozwiązań stosownie do potrzeb klienta:

  • maszyny montażowe  liniowe lub ze stołem obrotowym
  • rozwiązania z siłownikami pneumatycznymi lub
    z jednostkami napędzanymi przez krzywki w przypadku różnych rytmów
  • zastosowanie robotów antropomorficznych
  • zastosowanie systemów wizyjnych

Camas opracował również własny system do przeprowadzania prób szczelności powietrzem i stosuje ten system na swoich liniach.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.