Stanowisko rolkowe do prób napędów trakcyjnych

Pobierz załączniki:

Simpro — przemysł kolejowy.

Stanowisko rolkowe do prób napędów trakcyjnych

Producent: Simpro

Opis:

Stanowisko jest przeznaczone do prób działania kolejowych silników trakcyjnych, symulując ich zainstalowanie w lokomotywie.

Hamulec elektryczny umożliwia odtworzenie, w sposób programowalny, typowych profili momentu i mocy wymaganych podczas eksploatacji na odcinku linii kolejowej.

Przewidziano specjalną strefę przeznaczoną do prób urządzeń statycznych (transformatory, przemienniki, itp.), które mogą być zasilane w sposób symulujący zwykłe i specjalne obciążenia robocze.

Dane techniczne:

Charakterystyki podstawowe:

  • Momenty do 15280 Nm;
  • Moce do 2,4 MW;
  • Prędkość obrotowa do 4500 obr/min;
  • Automatyczne centrowanie magnetyczne silnika na podporach;
  • Z odzyskiwaniem energii podczas hamowania.

Dodatkowa informacje:

Simpro jest liderem w dziedzinie projektowania i produkcji stanowisk do prób, wykorzystywanych na szeroką skalę w przemyśle kolejowym.

Produkty, oferowane przez Simpro przodują w innowacyjnych rozwiązaniach oraz bezawaryjności, odpowiadając najnowocześniejszym standardom na międzynarodowych rynkach.

Maszyny i urządzenia Simpro zawsze są dostarczane „pod klucz” i, na życzenie, z pełnym serwisem obejmującym natychmiastową interwencję w przypadku usterek, szkolenie pracowników oraz konserwację okresową.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.