Stanowisko do prób mechanicznych elementów hamulca

Pobierz załączniki:

Simpro — przemysł kolejowy.

Stanowisko do prób mechanicznych elementów hamulca

Producent: Simpro

Opis:

Stanowiska są przeznaczone do wykonywania prób o charakterze mieszanym, mechaniczno-pneumatycznym, głównych elementów układu hamulcowego pojazdów.

To  przede wszystkim dotyczy takich elementów jak: kurków hamulcowych końcowych, połączeń przewodów giętkich, siłowników hamulcowych, nastawiaczy przekładni hamulcowej, elektromagnetycznych hamulców szynowych, itp.

Dane techniczne:

  • Możliwość konfiguracji cykli prób, zgodnie z głównymi normami międzynarodowymi (aktualnie wprowadzono normy UIC / EN);
  • Działanie całkowicie automatyczne;
  • Lokalne i zdalne zapamiętywanie historii wyników w celu umożliwienia identyfikowalności i dalszego przetwarzania w przyszłości;
  • Odpowiednie również do przeprowadzania prób “End Of Line” na elementach nowych lub po remoncie.

Włoska jakość:

Simpro jest liderem w dziedzinie projektowania i produkcji stanowisk do prób, wykorzystywanych na szeroką skalę w przemyśle kolejowym.

Produkty, oferowane przez Simpro przodują w innowacyjnych rozwiązaniach oraz bezawaryjności, odpowiadając najnowocześniejszym standardom na międzynarodowych rynkach.

Maszyny i urządzenia Simpro zawsze są dostarczane „pod klucz” i, na życzenie, z pełnym serwisem obejmującym natychmiastową interwencję w przypadku usterek, szkolenie pracowników oraz konserwację okresową.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.