Stanowisko do kontroli pantografu

Pobierz załączniki:

Simpro — przemysł kolejowy.

Stanowisko do kontroli pantografu

Producent: Simpro

Opis:

Stanowisko wykonane w celu umożliwienia wykonania prób dynamicznych na różnych elementach kompletnego pantografu, takich jak ślizgacz i rama.

Wyposażenie pantografu w odpowiednie przyrządy pozwala na wykonanie prób analizy modalnej i doświadczalnej identyfikacji dynamicznej, umożliwiając generowanie w dowolnym punkcie i w dowolnym kierunku naprężeń o określonej częstotliwości.

Dane techniczne:

  • Oddzielne głowice umożliwiające generowanie naprężeń na ślizgaczu i na ramie, które można usytuować i ustawić dowolnie;
  • Zakres częstotliwości generowania naprężeń: od zera do ponad 40 Hz;
  • Sztywna konstrukcja stanowiska bez rezonansów w całym zakresie pomiarowym;
  • Głowica główna o ruchu naprzemiennym poprzecznym +/- 250 mm do symulacji odchylenia przewodu zasilającego linii napowietrznej.

Włoska jakość:

Korzystając z rozwiązań firmy Simpro, masz pewność, ze dostarczone produkty odpowiadają najnowszym i najnowocześniejszym standardom obecnym w międzynarodowej branży kolejowej.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.