Somel

Firma Somel od wielu lat dostarcza urządzenia wysokiej jakości. DDS jest oficjalnym dystrybutorem maszyn i produktów firmy Somel w Polsce.

DDS — WŁOSKA JAKOŚĆ

DDS — dystrybutor
Somel w Polsce

Jesteśmy dostawcą i dystrybutor wyrobów stworzonych
przez firmę Somel we Włoszech,
która specjalizuje się w kuciu na gorąco

Firma Somel

Firma Somel specjalizuje się w kuciu na gorąco, działa w branży samochodowej, pojazdów samochodowych i środków handlowych, a także we wszystkich branżach, w których konieczna jest produkcja elementów metalowych.

Somel dostarcza wyrób po obróbce mechanicznej, montażu, obróbce cieplnej i powierzchniowej, gotowy do dalszej obróbki na linii.

Są to: odkuwki do samochodów ciężarowych, odkuwki dla przemysłu maszynowego, odkuwki dla energetyki.

Wszystkie produkty firmy Somel cechuje wysoka jakość i właśnie dlatego od wielu lat jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów firmy Somel w Polsce.

Jeżeli szukasz jakościowych rozwiązań, i nie masz pewności komu zaufać w kwestii pozyskania jakościowych elementów metalowych, możesz postawić na Somel.

Somel to doświadczony i dobrze znany w Unii Europejskiej dostawca.

DDS, współpracując ramię w ramię z Somel zapewnie wysokiej jakości wsparcie techniczne, oferując doradztwo w zakresie wyboru odpwiedniego produktu bądź rozwiązania.

Oficjalna strona firmy Somel: somel.it

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.