Simpro

Firma Simpro od wielu lat dostarcza urządzenia wysokiej jakości. DDS jest oficjalnym dystrybutorem maszyn i produktów firmy Simpro w Polsce.

DDS — WŁOSKA JAKOŚĆ

DDS — dystrybutor
Simpro w Polsce

Jesteśmy dostawcą i dystrybutor maszyn i produktów, w tym znanych stanowisk do prób silników, stworzonych i zaprojektowanych
przez firmę Simpro we Włoszech.

Firma Simpro

Stanowiska do prób silników oraz stanowiska do prób stosowane w branży kolejowej, wyprodukowane przez włoską firmę Simpro są dobrze znane w Europie.

Simpro specjalizuje się w systemach testowych, takich jak: stanowiska do prób silników elektrycznych, stanowiska do prób zmęczeniowych zestawu kołowego, osi i kół kolejowych.

Każde rozwiązanie konstrukcyjne jest opracowywane w najdrobniejszych szczegółach w celu dostarczenia klientowi wyrobu dostosowanego do jego potrzeb produkcyjnych.

Każde rozwiazanie oferowane przez Simpro jest oferowane dla klientów i z myślą o nich, dbając o drobniejsze szczegóły Simpro jest w awangardzie zmian w europejskiej i światowej branży kolejowej.

Będąc oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów firmy Simpro w Polsce, zapewniamy wysokiej jakości wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Od wielu lat współpracujemy z Simpro, więc masz pewność, że ufając DDS, jesteś w dobrych rękach.

Oficjalna strona firmy Simpro: simpro.it

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.