Produkcja elementów metalowych

Pobierz załączniki:

Katalog produktu — producent Somel

Produkcja elementów metalowych

Opis:

Firma specjalizuje się w kuciu na gorąco, działa w branży samochodowej, pojazdów samochodowych i środków handlowych, a także we wszystkich branżach, w których konieczna jest produkcja elementów metalowych, związanych z bezpieczeństwem.

Somel dostarcza wyrób po obróbce mechanicznej, montażu, obróbce cieplnej i powierzchniowej, gotowy do dalszej obróbki na linii.

Producent: Somel

Dodatkowe informacje:

Somel specjalizuje się w kuciu na gorąco i produkcji wyrobów dla następujących branż:

  • Odkuwki dla energetyki
  • Odkuwki dla przemysłu maszynowego
  • Odkuwki dla motoryzacji (w tym motocykle)
  • Odkuwki do samochodów ciężarowych

Wybierając produkty znanej firmy Somel masz pewność, że masz do czynienia z włoskimi towarami najwyższej jakości, sprawdzonymi przez wielu zadowolonych klientów.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.