PB Engineering

Firma PB Engineering od wielu lat dostarcza urządzenia wysokiej jakości. DDS jest oficjalnym dystrybutorem maszyn i produktów firmy PB Engineering w Polsce.

DDS — WŁOSKA JAKOŚĆ

DDS — dystrybutor
PB Engineering w Polsce

Jesteśmy dostawcą i dystrybutor urządzeń do obróbki krawędzi, zawijania obrzeży, wywijania kołnierzy, do rąbkowania. Dostarczamy też nożyce krążkowe do cięcia i wywijania kołnierzy stoków oraz inne produkty wyprodukowane przez firmę PB Engineering we Włoszech.

Firma PB Engineering

Włoska firma PB Engineering jest producentem z wieloletnim doświadzceniem, która od wielu zapewnie wysokiej jakości maszyny, takie jak: maszyny do obróbki krawędzi i zawijania obrzeży z nożami z napędem silnikowym.

Dodatkowo w ofercie producenta znajdziemy nożyce krążkowe do cięcia i wywijania kołnierzy stożków.

Urządzenia te są wykorzystywane w wielu branżach nie tylko w Europie ale i na całym świecie.

Dzięki swojemu podejściu do klienta i wieloletniemu doświadczeniu, firma PB Engineering pozostaje jedną z z firma, która się cieszy sporym zaufaniem.

Od lat oficjalnym i wieloletnim partnerem PB Engineering w Polsce jesteśmy my, DDS. Zapewniamy też wsparcie techniczne.

Stale współpracując z naszymi włoskimi partnerami z PB, dostarczamy naszym klientom największej jakości produkty.

Nawiązując z nami współpracę, korzystając z naszych usług — masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Zapewniamy wszystkie niezbędne informacje, która pomagają podjąć decyzje.

DDS — to wieloletnie doświadczenie i przyjazne podejście do polskiego klienta.

Oficjalna strona PB Engineering: pbengineering.it

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.