Giętarka do rur: model SMALL2ER

Model SMALL2ER

Opis:

Giętarki do rur SMALL2E oraz SMALL2ER to sterowane numerycznie giętarki do rur od znanego producenta z Włoch — firmy Crippa z całkowicie automatycznym cyklem.

Producent: Crippa

Dane Techniczne:

Kierunek gięcia  — Prawa lub lewa

Max średnica rury — 20x1,8 mm

Materiał — Aluminium

L.ba osi CNC — 7

Promień max gięcia — 60 mm

Max długość użyteczna — 1500/2100 mm

Prędkość gięcia — 360 °/sec

Precyzja gięcia — +/- 0.05 °

Prędkość osi y — 150 m/min

Precyzja posuwu — +/- 0.05 mm

Moc zainstalowana — 6 kW

Ciężar maszyny— 1100 kg

Dodatkowe informacje:

SMALL2E i jej wersja reverse, SMALL2ER, są w stanie zrealizować w jednym cyklu obróbki gięcia wielopłaszczyznowe, ze zmiennym promieniem i zintegrowanym, prawym
i lewym kierunkiem gięcia. Obie wyposażone są w ramię elektryczne i w główny napęd osi C, umieszczony bezpośrednio pod płaszczyzną gięcia. Blokada zacisku wykonana jest przy pomocy sterowania CNC ze śrubą toczną, podczas gdy podparcie jest osią CNC z zębnikiem i zębatką. Głowica przesuwa się ruchem bocznym.

Wszystkie główne ruchy maszyny odbywają się na prowadnicach rolkowych. Każde wyposażenie montuje silniki absolutne Siemens i sterowanie 840D sl. Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8, sprawiają, że maszyny te nadają się szczególnie do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, klimatyzacji i elementów wyposażenia. Każda maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na
19” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną, co ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia. Modele te są przystosowane do integracji z systemami Smart Factory.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.