Giętarka do rur: model SMALL1R

Model SMALL1R

Opis:

Giętarki do rur SMALL1 oraz SMALL1R to sterowane numerycznie giętarki do rur od znanego producenta z Włoch — firmy Crippa z całkowicie automatycznym cyklem.

Producent: Crippa

Dane Techniczne:

Kierunek gięcia - Prawa lub lewa

Materiał - Aluminium

Max średnica rury - Do Ø 20x1,8mm

Model CNC - Siemens 840D sl

L.ba osi CNC - 5

Promień max gięcia - 60mm

Max długość użyteczna - 1500/2100mm

Prędkość gięcia - 360°/sec

Precyzja gięcia +/-0,05°

Prędkość osi y - 150m/min

Precyzja posuwu +/-0,05mm

Moc zainstalowana - 6kW

Ciężar maszyny - 1350kg

Wymiary H/W/D - 2200X2810X1580mm

Dodatkowe informacje:

SMALL1R to sterowana numerycznie giętarka do rur, charakteryzująca się odwróconym układem, który ułatwia fazy rozładunku a jej mocno ograniczone rozmiary pozwalają na łatwe umieszczenie jej zarówno w miejscach produkcyjnych, w których występują problemy z przestrzenią, jak i wewnątrz zintegrowanych gniazd obróbczych, nawet już istniejących. Podobnie jak inne maszyny z serii Small, giętarka do rur SMALL1R jest z całkowicie automatycznym cyklem do rur aluminiowych o średnicy do 20 mm. Podobnie jak SMALL1, umożliwia stosowanie równocześnie większej ilości przyrządów o różnych promieniach i z różnymi uchwytami. SMALL1R może być konfigurowana ręcznie w odniesieniu do kierunku zginania na lewo lub na prawo, w zależności od wymagań produkcyjnych. Maszyna sterowana jest numerycznie przez Siemens 840D sl, który zarządza 5 osiami sterowanymi przez cyfrowe silniki z technologią "Full Electric", a  uchwyty mocujące są typu elektropneumatycznego. Zastosowane  technologie zapewniają jakość, oszczędność energii i ograniczenie odpadów produkcyjnych; wszystko przy wyjątkowo skróconym czasie ustawiania i uruchamiania. Wydajność maszyny gwarantuje dynamiczny wózek pozycjonujący, który ogranicza uszkodzenia w razie przypadkowego uderzenia komponentów. Podobnie jak inne giętarki serii Small, model SMALL1R charakteryzuje się również dużą szybkością produkcyjną i możliwością zastosowania szerokiej gamy akcesoriów do wykonywania szczególnych i specjalnych obróbek. Możliwość wytwarzania krzywych o stosunku RM / Ø nawet poniżej 0.8 sprawia, że ​​maszyna ta jest szczególnie odpowiednia do zastosowania w sektorach produkcyjnych, dla których wymagana jest maksymalna wydajność i powtarzalność. Również ta maszyna  jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 19” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. UII (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia. Model SMALL1R  jest zaprojektowany do integracji ze systemami Smart Factory.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.