Giętarka do rur: model SMALL1

Model SMALL1

Opis:

Giętarki do rur SMALL1 oraz SMALL1R to sterowane numerycznie giętarki do rur od znanego producenta z Włoch — firmy Crippa z całkowicie automatycznym cyklem.

Producent: Crippa

Dane Techniczne:

Max tube diam. — 20x1,8 (AL) mm

Material tube — Steel

Nr. CNC axes — 5

Max. bending radius— 60 mm

Max. length of tube— 1500/2100 mm

Max. bending speed— 360 °/sec

Bending Resolution— +/- 0.05 °

Max. speed of Y axis— 150 m/min

Res. of Y axis— +/- 0.05 mm

Power— 6 kW

Weight— 1250 kg

Dodatkowe informacje:

Głowica gnąca umożliwia stosowanie równocześnie większej ilości przyrządów o różnych promieniach i z różnymi uchwytami, a kierunek gięcia może być ręcznie zmieniany przez operatora.

Bardzo małe wymiary gabarytowe ułatwiają włączenie tych maszyn do istniejących linii lub gniazd obróbczych. Wersja REVERSE, która przewiduje odwrotną konfigurację głowicy gnącej, umożliwia ponadto łatwy wyładunek detalu w czasie "ukrytym".

5 osi kierujących ruchami maszyn jest napędzanych przez cyfrowe silniki elektryczne z technologią “Full Electric” i sterowanych przez CNC Siemens 840 Dsl, a zastosowane uchwyty mocujące są typu elektropneumatycznego. Zastosowanie tej technologii gwarantuje wysoką jakość, oszczędność energii, krótkie czasy ustawiania/uruchomienia i minimalizację braków z obróbki.

Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8, sprawiają, że maszyny te nadają się szczególnie do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, klimatyzacji .

Każda maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 15” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. U.I.I. (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.