Giętarka do rur: model CONCEPT80

Model CONCEPT80

Opis:

Concept80 jest odpowiedzią firmy Crippa na potrzeby producentów rur spustowych: oferuje innowacyjne rozwiązania oparte na opatentowanej koncepcji zmiany narzędzi, zintegrowanej w procesie.

Producent: Crippa

Dane Techniczne:

Kierunek gięcia - Prawa lub lewa

Materiał - Stal miękka

Max średnica rury - 80X2mm

Model CNC - Siemens 840D sl

L.ba osi CNC - 11

Promień max gięcia - 250mm

Max długość użyteczna - 2500/4100mm

Prędkość gięcia - 93°/sec

Precyzja gięcia +/-0,05°

Prędkość osi y - 56,7m/min

Precyzja posuwu +/-0,05mm

Moc zainstalowana - 36kW

Ciężar maszyny - 7500kg

Wymiary H/W/D - 1650x1810x5580mm

Dodatkowe informacje:

Maszyna charakteryzuje się głowicą rewolwerową z 4 pozycjami, która może pracować zarówno z ręcznym, jak i z automatycznym załadunkiem.
Głowica rewolwerowa umożliwia obróbkę złożonych rur, tak jakby było to gięcie jednopłaszczyznowe, upraszczając zarówno realizację oprzyrządowania, jak i symulację procesu. Części oprzyrządowania mogą być ponownie użyte i połączone z innymi, nowymi częściami, przy produkcji innych kodów produktu, z wyraźną korzyścią dla rachunku ekonomicznego. Elektroniczne urządzenie tnące z podwójnym ostrzem, połączone z głowicą rewolwerową pozwala na wykonanie zarówno cięcia prostego, jak i kształtowego w tym samym cyklu, bez konieczności wykonania kolejnego cięcia poza maszyną. Zespół cięcia przystosowany jest do łatwej regulacji pozycji ostrza w stosunku do osi gięcia. Konfiguracja giętarki do rur CONCEPT80 zapewnia szybkie i ergonomiczne ustawianie, odpowiednie również do włączenia do zautomatyzowanych gniazd obróbczych.

Giętarka wyposażona jest w sterowanie Siemens 840D sl z panelem sterowniczym na ekranie dotykowym 19”.
Programowanie wykonywane jest przez oprogramowanie z uproszczonym interfejsem UII. Giętarka do rur CONCEPT80 może być skonfigurowana z licznymi akcesoriami opcjonalnymi oraz jest przystosowana do podłączenia do układów sterowania produkcji i kontroli wydajności Crippa I4.0.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.