Giętarka do rur: model 942LE

Model 942LE

Opis:

942LE jest giętarką o kontroli numerycznej wyprodukowaną przez firmę Crippa do gięcia liniowego rur o średnicy do 42 milimetrów; należy do serii Linear, po której dziedziczy wszystkie najważniejsze cechy.

Producent: Crippa

Dane Techniczne:

Kierunek gięcia - Prawa lub lewa, konfigurowane

Materiał - Stal miękka

Max średnica rury - Do Ø 42x2mm

Model CNC - Siemens 840D sl

L.ba osi CNC - 9

Promień max gięcia - 170mm

Max długość użyteczna - 1600/3400mm

Prędkość gięcia - 240°/sec

Precyzja gięcia +/-0,05°

Prędkość osi y - 71m/min

Precyzja posuwu +/-0,05mm

Moc zainstalowana - 20kW

Ciężar maszyny - 2900kg

Wymiary H/W/D - 1600x1350x4450mm


Dodatkowe informacje:

Ma standardową konstrukcję o długości 4450 mm z możliwością rozciągania suwaka, zarówno z cyklem odzysku jak i bez. Głowica gnąca, o bardzo małych rozmiarach, jest ze stali z przekładnią z napędem łańcuchowym, by zapewnić większą przestrzeń w dolnej części maszyny, w ten sposób możliwe jest gięcie w jednym cyklu rur o bardzo złożonej geometrii. Kierunek gięcia może być łatwo i szybko konfigurowany ręcznie przez operatora, zapewniając szybkie czasy ustawiania i uruchamiania. Kompaktowych rozmiarów, jej skok osi pionowej pozwala na jednoczesne wyposażenie w większą ilość przyrządów o różnych promieniach i z różnymi uchwytami. Jej uniwersalna konstrukcja pozwala również łatwo pracować z istniejącym wcześniej parkiem narzędzi. Dynamika pozioma wózka do pozycjonowania ogranicza uszkodzenia maszyny w razie przypadkowego uderzenia komponentów. Ruchy osi maszyny odbywają się na prowadnicach recyrkulacyjnych, kulkowych i wałkowych, co gwarantuje mniejsze zużycie i niezawodność w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Również model 942LE jest sterowany przez  9 kontrolowanych osi, które napędzane są cyfrowymi silnikami absolutnymi z technologią "Full Electric" i zarządzane przez CNC Siemens 840D sl. Maszyna pozwala otrzymać dużą szybkość produkcji i może wykonywać zagięcia o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0.8. Poprzez oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 19” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. UII (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację i optymalizację programów gięcia. Również model 942LE jest zaprojektowany do integracji ze systemami Smart Factory.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.