Giętarka do rur: model 925XE

Model 925XE

Opis:

925XE jest giętarką do rur o średnicy do 25 milimetrów, która charakteryzuje się wyjątkowo małymi rozmiarami (tylko 3200 mm). Specyfika, która sprawia, że ​​ta giętarka do rur jest idealna do umieszczenia w zautomatyzowanych gniazdach obróbczych.

Producent: Crippa

Dane Techniczne:

Kierunek gięcia - Prawa lub lewa, konfigurowane

Materiał - Stal miękka

Max średnica rury - Do Ø 25x3mm

Model CNC - Siemens 840D sl

L.ba osi CNC - 9

Promień max gięcia - 150mm

Max długość użyteczna - 800/2050mm

Prędkość gięcia - 300°/sec

Precyzja gięcia +/-0,05°

Prędkość osi y - 71m/min

Precyzja posuwu +/-0,05mm

Moc zainstalowana - 13kW

Ciężar maszyny - 2900kg

Wymiary H/W/D - 1600x1350x31500mm


Dodatkowe informacje:

CNC i Full Electric, modele te posiadają głowicę gnącą z bezpośrednim napędem o bardzo małych rozmiarach i kompaktowej obudowie, która pozwala im na wykonanie złożonej geometrii rury w jednym cyklu, również dla skomplikowanej obróbki. Wielopłaszczyznowe i o wielu promieniach, mogą zostać wyposażone w kilka przyrządów jednocześnie, o różnych promieniach i z różnymi uchwytami. Duży skok pionowy pozwala ponadto na wygodne oprzyrządowanie maszyny. Możliwe jest ręczne rekonfigurowanie kierunku gięcia maszyny z prawego do lewego za pomocą prostej interwencji operatora. Ponadto wszystkie maszyny mogą być wyposażone w szeroką
gamę akcesoriów dla wykonania specjalnej obróbki. Ruchy części liniowych giętarek do rur odbywają się na prowadnicach recyrkulacyjnych kulkowych
lub wałkowych. Wszystkie modele zapewniają dużą prędkość produkcji i
mogą wykonywać zagięcia o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8. 9 osi zarządzających maszyną jest napędzanych przez cyfrowe silniki absolutne z technologią „Full Electric” i sterowanych przez CNC Siemens 840D sl. Poprzez oprogramowanie z trójwymiarową grafiką U.I.I. (“User Iso Interface”) na 19” ekranie dotykowym LCD, operator może w łatwy i intuicyjny sposób prowadzić „dialog”
z maszyną symulując i optymalizując programy detalu. Giętarki do rur zostały przystosowane do integracji z systemami produkcji Smart Factory.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.