Dociski szybkomocujące

Dociski szybkomocujące

Dane techniczne:

U-bends: wysoka
Producent: Simpro
Kraj pochodzenia: Włochy

Opis:

Doświadczenie firmy Simpro w sektorze montażu i zgrzewania elementów nadwozia pozwoliły na opracowanie, standaryzację i industrializację precyzyjnych i niezawodnych, opatentowanych systemów blokowania do obróbki blach karoseryjnych, przeznaczonych do użytku wewnętrznego oraz do wprowadzenia na rynek.

Dociski szybkomocujące - posiadają one dwuletnią gwarancję i są produkowane zgodnie z obowiązującą normą, mają oznaczenie CE i są wyposażone w instrukcje obsługi i konserwacji.

Wszystkie systemy mocowania produkowane przez Simpro charakteryzują się lekką konstrukcją dla maksymalnej redukcji wymiarów gabarytowych, dużą uniwersalnością i dużymi możliwościami zastosowania.

Są wykonane z niezwykłą dokładnością i kontrolowane przez czujniki pneumatyczne lub indukcyjne umożliwiające ich manipulację ręcznie, przez układy pneumatyczne lub elektromechaniczne.

Dzięki standaryzacji produkcji zacisków, Simpro może zagwarantować krótkie terminy zaopatrzenia.

Szybkość montażu i szeroka gama akcesoriów gwarantują dużą ilość różnych rozwiązań, umożliwiając Klientowi wybranie kombinacji najodpowiedniejszej dla jego procesu produkcji.

Kształtki miedziane:

Jeśli mówić o kształtkach, to trzeba znać że kształtki miedziane przedstawiają sobą  gotowe elementy mechanizma urządzenia, które już nie potrzebują ani obróbki mechanicznej ani obróbki chemicznej.

W zależności od zastosowaniai i stosowanego materiału kształtki otrzymują się w procesach: odlewania, kucia, wykrawania, tłoczenia, wytrysku itd.

Gdzie są stosowane kształtki miedziane

Wykorzystane są w różnych dziedzinach. Tak dla montażnych procesów lepej wykorzystać kształtki stalowe, a kształtki miedziane lepej stosować do montowania instalacji wodnych w hydraulice, do instalacji gazowych w pneumatyce lub systemach wentylacyjnych.

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.