Crippa

Firma Crippa od wielu lat dostarcza urządzenia wysokiej jakości. DDS jest oficjalnym dystrybutorem maszyn i produktów firmy Crippa w Polsce.

DDS — WŁOSKA JAKOŚĆ

DDS — dystrybutor Crippa w Polsce

Jesteśmy dystrybutor giętarek do rur, maszyn do kształtowania oraz innych produktów wyprodukowanych przez firmę Crippa we Włoszech.

Firma Crippa

Włoska Firma Crippa jest producentem z wieloletnim doświadzceniem, która od wielu zapewnie wysokiej jakości giętarki do rur, obrabiarem, maszyn do kształtowania oraz innych urządzeń.

Urządzenia te są wykorzystywane w wielu branżach nie tylko w Europie ale i na całym świecie.

Dzięki swojemu podejściu do klienta i wieloletniemu doświadczeniu, włoska firma Crippa pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawanych firm w tej branży.

Firma DDS od wielu lat jest oficjalnym partnerem oraz dystrybutorem produktów i urządzeń firmy Crippa w Polsce.

Stalę współpracując z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom w Polsce największej jakości produkty i zapewnić wsparcie techniczne.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że uzyskasz stałe wsparcie specjalistów DDS, którzy poprowadzą Cię od momentu wysłania zapytania aż do momentu podpisania umowy i dostarczenia produktu.

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z produktami firmy Crippa i jesteś zainteresowany, zapewnimy wszystkie niezbędne informacje, które pomogą podjąć decyzję.

Oficjalna strona firmy Crippa: crippa.it

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.