Camas

Firma Camas od wielu lat dostarcza urządzenia wysokiej jakości. DDS jest oficjalnym dystrybutorem maszyn i produktów firmy Camas w Polsce.

DDS — WŁOSKA JAKOŚĆ

DDS — dystrybutor
Camas w Polsce

Jesteśmy dostawcą i dystrybutor maszyn i produktów, stworzonych i zaprojektowanych przez firmę Camas we Włoszech.

Firma Camas

Włoska firma Camas jest producentem z wieloletnim doświadzceniem, która od wielu zapewnia wysokiej jakości maszyny do montażu różnych cześci lub podzespołów.

Camas dostarcza produkty do różnych branż: chłodnictwo i ciepłownictwo, AGD, przemysł elektroniczny/elektryczny.

Maszyny liniowe ze stołem obrotowym, napędem krzywkowym, maszyny z krzywkami mechanicznymi a nawet wielozadaniowe maszyny montażowe.

Jeżeli szukasz sprawdzonych produktów, takie jak maszyny do automatyzacji procesów przemysłowych, a w szczególności systemów do montażu i kontroli na linii, wiedz, że możesz zaufać Camas.

Głównymi nabywcami rozwiązań firmy Camas są producenci zaworów do cieczy i gazu, elementów z tworzywa sztucznego, armatury sanitarno-hydraulicznej, komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego oraz komponentów do urządzeń AGD.

Jesteśmy dumni, że możemy być partnerami firmy Camas, gdyż ta firma słynie ze swojego jakościowego podejścia do klienta i jakości oferowanych usług.

Z tego powodu od lat jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem produktów firmy tutaj w Polsce.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach, zapewniamy pełne wsparcie techniczne.

Oficjalna strona firmy Camas: camasonline.it

Kontakt

DDS — Włoska jakość
z siedzibą w Warszawie
(00-131) ul. Grzybowska 4/114.


Nasz telefon w Polsce: +48224009873

Wyślij zapytanie

Zostaw dla nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Dziękujemy za zapytanie!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48224009873 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.