tel. +48 22 4009873
H44/NCP Urządzenie do stojanów dużej mocy

H44/NCP Urządzenie do stojanów dużej mocy

Producent: Risatti Instruments
Model: H44/NCP
Kod: 1.1.5
Zadaj pytanie
Opisanie:

FUNKCJA:

Kompletna próba stojanów silników lub alternatorów o mocy przekraczającej nawet MW.

 

ZASTOSOWANIE:

Produkcja małych i średnich ilości.

 

 

H44/NCP Urządzenie do stojanów dużej mocy

CHARAKTERYSTYKI PODSTAWOWE:

Zaprojektowane do testowania stojanów dużej mocy z dostosowaniem różnych testów do ich typowych wartości rezystancji i indukcyjności.

 

PRÓBY STANDARDOWE:

  • Rezystancja omowa
  • Wytrzymałość dielektryczna
  • Test udarowy (Surge)
  • Czujnik wirowania pola

 

OPCJE:

Liczne możliwości dostosowania próby do własnych potrzeb, między innymi podwójne stanowisko pracy, pomiar wyładowań niezupełnych, rozszerzenie do 16 biegunów, odczyt kodu paskowego, znakowanie, klimatyzator, itp.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.