tel. +48 22 4009873
Gietarki do rur serie HEAVY

Gietarki do rur serie HEAVY

Producent: Crippa
Zadaj pytanie
Opisanie:

Na ostatnich latach coraz częściej pojawia się potrzeba procesów gięcia rur o dużych średnicach. Taki typ obróbki wymaga zastosowania maszyn zaprojektowanych tak, aby wytrzymały bardzo duże obciążenia robocze i cykle produkcji, w czasie których występują szczególnie duże naprężenia.

Dodatkowe informacje:

Ciągły wzrost potrzeb rynku w zakresie intensywnych procesów gięcia rur o dużych średnicach pociąga za sobą coraz większe wymagania operacji z zastosowaniem maszyn, których konstrukcja zapewnia wytrzymałość na bardzo duże obciążenia i cykle obróbki powodujące szczególne naprężenia.

Stawiając czoło temu wyzwaniu, firma Crippa już od wielu lat umacnia swoją pozycję lidera na rynku maszyn do gięcia rur o dużych średnicach, najpierw tworząc serię „HEAVY“, a następnie projektując i produkując maszynę 225HE, największą na świecie giętarkę full electric do gięcia w wielu płaszczyznach i z wieloma promieniami.

 

Owocem know-how firmy Crippa – w odpowiedzi na potrzeby rynku - są 3 nowe produkty, które wzbogacają ofertę maszyn do obróbki rur o dużych średnicach:

 

225HE, jednopłaszczyznowa: możliwości gięcia jak 225HE – to znaczy 225 mm x grubość 12 mm - z gięciem direct drive, ale stworzona specjalnie do obróbek wymagających tylko jednej płaszczyzny gięcia.

 

170HE, wielopłaszczyznowa, o wielu promieniach, stworzona do gięcia rur o średnicy maksymalnie 170 mm i grubości 12 mm, ze skokiem 4000 mm.

 

170HE jednopłaszczyznowa - o wielkości jak 170HE – ale przeznaczona do gięcia w jednej płaszczyźnie.

 

Wszystkie maszyny są wyposażone w serwomotory bezwzględne najnowszej generacji ze sprzężeniem zwrotnym i diagnostyką. Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują sztywność i precyzję maszyny, sprawiając, że jest idealna do ciężkich obróbek.

Filozofia „Green Power“ jest charakterystyczną cechą tej linii giętarek do rur, które, pomimo ich niezwykłej wielkości, zużywają bardzo mało energii dzięki zastosowaniu technologii Full Electric.

Ergonomia i komfort pracy operatora dopełniają całości.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.