tel. +48 22 4009873
Antena DAB/GPS

Antena DAB/GPS

Producent: Camas Spa
Model: Maszyna do montażu
Zadaj pytanie
Opisanie:

Stół obrotowy 12-stanowiskowy + satelita z 8 stanowiskami kontrolnymi

- półautomatyczny

- paletyzator obwodów

- wkrętarki z kontrolą momentu

- kontrola w komorze bezodbiciowej

- wyładunek braków z podziałem według typu

Dane techniczne:

Czas cyklu: 12 sek

Wydajność: 300 szt./h

Antena DAB/GPS
Dodatkowe informacje:

Linia składa się z dwóch  wielostanowiskowych stołów obrotowych z załadunkiem wykonywanym częściowo przez operatora. Szczególną uwagę zwrócono na przemieszczanie komponentów malowanych o wysokich walorach estetycznych.


Obwód elektryczny jest podawany automatycznie przez system, który wyładowuje go z 4 pełnych blistrów w pozycji załadunku.

Przeniesienie na maszynę zrealizowano za pomocą systemu kartezjańskiego o osiach elektrycznych z kontrolą pośrednią poprawności wersji obwodu.


Integracja systemów wkręcania z kontrolą momentu i pozycji oraz kontrola wielu częstotliwości. 100% identyfikowalność danych i identyfikacja przy załadunku wszystkich "surowców" za pomocą kodu paskowego.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.