+48 22 3981854 | +48 22 3000026
Przełącznik benzyna/LPG

Przełącznik benzyna/LPG

Producent: Camas Spa
Model: Maszyna do montażu
Zadaj pytanie
Opisanie:
Stół obrotowy 8-stanowiskowy, półautomatyczny, dwa detale równocześnie, montaż, kontrola i znakowanie laserowe.
Dane techniczne:

Czas cyklu: 22*2 sek

Wydajność: 320 szt./h

Przełącznik benzyna/LPG
Dodatkowe informacje:

Maszyna z 8-stanowiskowym stołem obrotowym z zespołem przemieszczania detali z napędem pneumatycznym. Załadunek wykonywany w całości przez operatora. Możliwość obróbki różnych modeli przełączników. 

 


Linia wykonuje montaż i kontrolę funkcjonalną za pomocą:

 

  • Aparatury do programowania obwodu
  • Aparatury kontrolnej "światłowodowej"
  • Systemu wizyjnego do kontroli działania diod świecących
  • Aparatury do kontroli końcowej z symulacją działania i kontrolą siły uruchomienia przycisku
  • Jednostki znakowania laserowego (w szczególnym przypadku z logo i DataMatrix)

 


Zapamiętywanie wszystkich danych produkcji i próby, a także zamówienia na obróbkę na wejściu, poprzez interfejs z zewnętrznym serwerem SQL w celu zagwarantowania całkowitej identyfikowalności poszczególnych detali i zarządzania zdalnego.

 

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.