tel. +48 22 4009873
Tuleje zagłówka

Tuleje zagłówka

Producent: Camas Spa
Model: Maszyna do montażu
Zadaj pytanie
Opisanie:

Dwa stoły obrotowe, każdy z 24 stanowiskami.

Maszyna obrabia zarówno detal prawy, jak i lewy, w zależności od wyboru mogą być produkowane równocześnie dwie tuleje albo jedna.

Linia dla wielu modeli (8 typów).

Wyładunek detali do systemu pakowania w torebkach.

Dane techniczne:

Czas cyklu: 3 sek

Wydajność: 1200 szt./h

Tuleje zagłówka
Dodatkowe informacje:

Linia składa się z pary 24-stanowiskowych stołów obrotowych do kompletnego montażu tulei zagłówka. Linia produkuje równocześnie tuleję prawą i lewą, w związku z czym w czasie 3” cyklu linii produkowana jest para detali.

Za stanowiskiem montażu znajduje się maszyna do pakowania w torebkach w celu otrzymania na końcu linii wyrobu gotowego, sprawdzonego i zapakowanego w torebce, gotowego do dostarczenia klientowi.

Maszyna jest wyposażona w podwójny wspornik, a główne czynności manipulacyjne są zrealizowane z wykorzystaniem siłowników pneumatycznych.Biorąc pod uwagę różnorodność modeli (długość, ilość i typ komponentów), w celu zminimalizowania czasu przezbrajania niektóre stanowiska stołu są dedykowane dla poszczególnych modeli i nie wymagają przezbrajania.

Ze względu na niektóre skomplikowane ustawienia komponentów linia jest zintegrowana ze zrobotyzowanym systemem załadunku programowanym w całości przez techników firmy Camas.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.