tel. +48 22 4009873
Montaż ...

Montaż ...

Producent: Camas Spa
Zadaj pytanie
Opisanie:
  • Montaż wyłącznika bezpieczeństwa
  • Montaż kompletnego wyłącznika do samochodu
Dane techniczne:
Montaż wyłącznika bezpieczeństwa
Linia do półautomatycznego montażu wyłącznika bezpieczeństwa dla wiodącej europejskiej firmy z branży motoryzacyjnej. 
 
Montaż kompletnego wyłącznika do samochodu
Półautomatyczna maszyna do montażu i kontroli wyłącznika elektrycznego ze złączem przeznaczonego do samochodów osobowych
 
Montaż ...
Montaż ...
Montaż ...
Montaż ...
Montaż ...
Montaż ...
Montaż ...
Montaż ...
Camas S.p.A.

Camas S.p.A. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji maszyn do automatyzacji procesów przemysłowych, a w szczególności systemów do montażu i kontroli na linii.

 

Camas proponuje bardzo szeroką gamę różnorodnych rozwiązań stosownie do potrzeb klienta:

  • maszyny liniowe lub ze stołem obrotowym
  • rozwiązania z siłownikami pneumatycznymi lub z jednostkami napędzanymi przez krzywki w przypadku różnych rytmów
  • zastosowanie robotów antropomorficznych
  • zastosowanie systemów wizyjnych

 

Camas opracował również własny system do przeprowadzania prób szczelności powietrzem i stosuje ten system na swoich liniach.

Głównymi nabywcami rozwiązań firmy Camas są producenci zaworów do cieczy i gazu, elementów z tworzywa sztucznego, armatury sanitarno-hydraulicznej, komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego oraz komponentów do urządzeń AGD.

 

 

 

 

Obejrzyj film:

 

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.