tel. +48 22 4009873
Stanowisko do prób pnumatycznych elementów hamulca

Stanowisko do prób pnumatycznych elementów hamulca

Producent: Simpro Spa
Zadaj pytanie
Opisanie:

Stanowiska są przeznaczone do wykonywania prób pneumatycznych / hydraulicznych głównych elementów układu hamulcowego pojazdów, na przykład: zaworów sterowania hamulcem, w tym typu elektronicznego, rozdzielaczy, zaworów ważenia, urządzeń “próżne – załadowane”, zaworów szybkiego spustu, itp. 

Składają się ze stanowisk próbnych z siłownikami pneumatycznymi, które można konfigurować tak, aby symulować warunki użytkowania przewidziane przez główne normy międzynarodowe. 

Oprzyrządowanie uzupełnia stanowisko hydrauliczne do prób wybuchowych oraz stanowisko ze zbiornikami o różnej pojemności w celu umożliwienia wprowadzenia do układów pneumatycznych określonych objętości.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.