tel. +48 22 4009873
Stanowisko do prób mechanicznych elementów hamulca

Stanowisko do prób mechanicznych elementów hamulca

Producent: Simpro Spa
Zadaj pytanie
Opisanie:

Stanowiska są przeznaczone do wykonywania prób o charakterze mieszanym, mechaniczno-pneumatycznym, głównych elementów układu hamulcowego pojazdów, na przykład: kurków hamulcowych końcowych, połączeń przewodów giętkich, siłowników hamulcowych, nastawiaczy przekładni hamulcowej, elektromagnetycznych hamulców szynowych, itp.

Dane techniczne:
 
  • Możliwość konfiguracji cykli prób, zgodnie z głównymi normami międzynarodowymi (aktualnie wprowadzono normy UIC / EN); 
  • Działanie całkowicie automatyczne; 
  • Lokalne i zdalne zapamiętywanie historii wyników w celu umożliwienia identyfikowalności i dalszego przetwarzania w przyszłości; 
  • Odpowiednie również do przeprowadzania prób “End Of Line” na elementach nowych lub po remoncie. 
Stanowisko do prób mechanicznych elementów hamulca
Stanowisko do prób mechanicznych elementów hamulca
Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.