tel. +48 22 4009873
Stanowisko dynamometryczne do prób tarcz hamulca

Stanowisko dynamometryczne do prób tarcz hamulca

Producent: Simpro Spa
Zadaj pytanie
Opisanie:

Stanowisko jest przeznaczone do analizy i kontroli zgodności z obowiązującą normą stosowanych podstawowych układów hamulców ciernych, czyli układu tarcza - wkładka oraz układu koło - klocki z okładziną cierną. 

 

Dane techniczne:

 

  • System z kołami zamachowymi do wyboru w celu symulowania działania na koło zróżnicowanych zredukowanych sił bezwładności; 
  • Bezwładność mechaniczna od 200 kgm2 do 3600 kgm2 - ze skokiem 200 kgm2; 
  • Możliwość uzyskania pośrednich lub większych wielkości bezwładności poprzez symulacje elektryczną; 
  • Moment hamowania do 25 kNm; 
  • Oddzielny zespół do próby statycznej pokonania tarcia statycznego; 
  • Komora termiczna z azotem dla zapewnienia przepływu powietrza chłodzonego o temp. poniżej -25°C; 
  • Dysze do prób hamowania pod strumieniem wody; 
  • Podwójny interfejs dla systemu tarcza - wkładka i systemu koło - klocki; 
  • Wolna rolka oporowa w celu zminimalizowania zjawiska "owalizacji" klocków na kole; 
  • Oprzyrządowanie, które można dostosować do własnych potrzeb - np.: kamera termowizyjna, termopary, laser do pomiaru płaskości, pomiar ultradźwiękowy naprężeń szczątkowych).

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.