tel. +48 22 4009873
Stanowisko rolkowe do prób napędów trakcyjnych

Stanowisko rolkowe do prób napędów trakcyjnych

Producent: Simpro Spa
Zadaj pytanie
Opisanie:

Stanowisko jest przeznaczone do prób działania kolejowych silników trakcyjnych, symulując ich zainstalowanie w lokomotywie. Hamulec elektryczny umożliwia odtworzenie, w sposób programowalny, typowych profili momentu i mocy wymaganych podczas eksploatacji na odcinku linii kolejowej. 

Przewidziano specjalną strefę przeznaczoną do prób urządzeń statycznych (transformatory, przemienniki, itp.), które mogą być zasilane w sposób symulujący zwykłe i specjalne obciążenia robocze. 

 

Dane techniczne:

Charakterystyki podstawowe: 

  • Momenty do 15280 Nm; 
  • Moce do 2,4 MW; 
  • Prędkość obrotowa do 4500 obr/min; 
  • Automatyczne centrowanie magnetyczne silnika na podporach; 
  • Z odzyskiwaniem energii podczas hamowania.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.