+48 22 3981854 | +48 22 3000026
Stanowiska do prób

Stanowiska do prób

Producent: Simpro Spa
Zadaj pytanie
Opisanie:

Pomysł wybudowania Ośrodka Prób Dynamicznych przeznaczonego dla taboru kolejowego narodził się końcem lat dziewięćdziesiątych, a w połowie ubiegłego dziesięciolecia przekształcił się w rzeczywisty projekt i został zlokalizowany w strefie Kolei Państwowych w Osmannoro we Florencji, gdzie znajduje się centrum konserwacji Trenitalia.

Całość stanowi absolutnie awangardowy "Biegun Technologiczny" w Europie, który może spełnić wymagania w zakresie badań i certyfikacji głównych komponentów i pokładowych systemów kolejowych, w tym również kompletnego pojazdu szynowego.

Dodatkowe informacje:

Charakterystyki podstawowe

  • Próby w ramach certyfikacji zgodnie z normami europejskimi UIC i EN;
  • Nowoczesne technologie: Stanowisko rolkowe w komorze częściowo bezodbiciowej, stanowisko dynamometryczne do prób hamulców, elektryczny symulator linii kolejowej, itp.
  • Możliwość wykonania prób mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych i elektromagnetycznych /EMC/;
  • Próby na komponentach, systemach, aż do kompletnego pojazdu szynowego;
  • Duże możliwości konfiguracji i rozbudowy w przyszłości;
  • Centralna baza danych do wykorzystania w przyszłych opracowaniach;

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.