+48 22 3981854 | +48 22 3000026
Stanowiska do prób

Stanowiska do prób

Producent: Simpro Spa
Zadaj pytanie
Opisanie:

Simpro jest liderem w dziedzinie projektowania i produkcji hamowni dla silników o spalaniu wewnętrznym, zawsze nadążając za postępem technicznym klientów i dostawców oraz innowacjami technologicznymi i najbardziej zaawansowanymi profesjonalnymi standardami

Dodatkowe informacje:

Faza prób silnika jest zasadniczym etapem procesu produkcji. Jej celem jest zapewnienie jakości wyrobu. Dla osiągnięcia tego celu w sposób ekonomiczny i w rozsądnym czasie ogromne znaczenie ma ciągły rozwój zarówno metod, jak i funkcjonalnych urządzeń do prób. W celu zredukowania kosztów i czasów prób, na przestrzeni kilku lat standardy kontroli silników mogą ulec nawet radykalnym zmianom.

 

Może projektować i instalować dwa różne typy urządzeń: stanowiska do prób na gorąco i na zimno, każde z nich przystosowane do wykrywania różnego typu anomalii odpowiednio do ekonomicznych i funkcjonalnych wymagań klienta. Ale nie tylko. Simpro projektuje i instaluje także stanowiska do prób przeznaczone specjalnie do kontroli szczelności silników lub osiągów układu przeniesienia napędu.

 

Każde rozwiązanie konstrukcyjne jest opracowywane w najdrobniejszych szczegółach w celu dostarczenia klientowi wyrobu dostosowanego do jego potrzeb produkcyjnych. Maszyny i urządzenia są dostarczane w wykonaniu "pod klucz" i, na życzenie, z pełnym serwisem obejmującym natychmiastową interwencję w przypadku usterek, szkolenie pracowników oraz konserwację okresową.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!