tel. +48 22 4009873
Maszyny do kształtowania rur model S2086HF

Maszyny do kształtowania rur model S2086HF

Producent: CRIPPA
Model: S2086HF
Zadaj pytanie
Opisanie:

Maszyny  S2086HF, to sterowane numerycznie maszyny do kształtowania końcówek rur wyposażone w system programowania metodą „uczenia“.

Mogą wykonywać do 6 operacji kształtowania końcówki rury z naciskiem 8 TON, zarówno metodą przez popych jak i obrotowo, dzięki możliwości integracji różnych głowic obrotowych (również ze sterowaniem CNC) do cięcia, zawijania obrzeży, obróbki powierzchni czołowych, wykonywania otworów i walcowania.

 

Dane techniczne:
 
Maksymalna średnica rury 42 mm
Ilość osi sterowanych CNC 4
Model CNC  SIEMENS 802Dsl      
Nacisk siłownika urządzenia 8 ton
Skok siłownika urządzenia kształtującego        250 mm
Prędkość robocza siłownika urządzenia  8000 mm/min
Nacisk siłownika zacisku 12 ton

Skok siłownika zacisku

42 mm

Skok urz. do wymiany narzędzia

90 mm

Ilość przejść

6

Prędkość urz. do wymiany narzędzia

45000 mm/min
Maszyny do kształtowania rur model S2086HF
Maszyny do kształtowania rur model S2086HF
Maszyny do kształtowania rur model S2086HF
Maszyny do kształtowania rur model S2086HF
Dodatkowe informacje:

Urządzenie do wymiany narzędzia CNC pozwala na optymalizację prędkości i pozycji różnych przejść pomiędzy narzędziami Niezwykle sztywna konstrukcja maszyn i rozmieszczenie ich elementów sprawiają, że są one szczególnie odpowiednie do włączenia do gniazd obróbczych i istniejących linii, z możliwością automatycznego załadunku i wyładunku.

 

Ogranicznik pozycjonowania rury jest niezwykle sztywny i wyposażony w czujnik kontroli obecności detalu.

 

Opatentowana maszyna S2086HF, łączy w sobie technologię kształtowania metodą przez popych z technologią kształtowania hydrodynamicznego, umożliwiając wykonanie skomplikowanych kształtów w ograniczonej ilości przejść i skrócenie czasów cyklu.

 

Ponadto umożliwia kształtowanie końcówek bardzo cienkich rur bez problemów z jakością i brakami, i z maksymalną powtarzalnością.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.