+48 22 3981854 | +48 22 3000026
Giętarka do rur model 955LE

Giętarka do rur model 955LE

Producent: Crippa
Model: 955LE
Zadaj pytanie
Opisanie:

955LE: w pełni automatyczna giętarka do rur wykorzystująca technologię full electric. Małe wymiary głowicy gnącej umożliwiają wykonanie w jednym cyklu sąsiadujących zagięć nawet w przypadku takich rur, które normalnie wymagają dwóch kierunków gięcia. Maszyna może być wyposażona w oprzyrządowanie do wykonywania różnych promieni, zagięć w przeciwnych kierunkach i gięcia ze zmiennym promieniem. Wszystkie 9 osi jest napędzanych przez silniki cyfrowe w technologii Full Electric i sterowanych przez system sterowania numerycznego SIEMENS 840 DSL 

Dane techniczne:
Max. tube diameter  55X2.5 mm 
Nr. CNC Axes 9
Max. bending radius  250 mm
Max. length of tube  1600/2400 mm
Max. bending speed 150 °/sec
Bending Resolution  +/- 0.05 °
Max. speed of Y axis     75 m/min
Res. of Y axis  +/- 0.05 mm
Power  20 kW
Weight  4000 kg
Giętarka do rur model 955LE
Giętarka do rur model 955LE
Giętarka do rur model 955LE
Giętarka do rur model 955LE
Giętarka do rur model 955LE
Giętarka do rur model 955LE
Giętarka do rur model 955LE
Giętarka do rur model 955LE
Dodatkowe informacje:

Maszyna ta może być wyposażona równocześnie w większą ilość przyrządów, o różnych promieniach i z różnymi uchwytami, a kierunek gięcia może być ręcznie zmieniany przez operatora.

 

Ponadto są przystosowane do włączenia do gniazd obróbczych. 9 osi sterowanych, które określają ruchy maszyny, jest napędzanych przez cyfrowe silniki elektryczne z technologią “Full Electric” i sterowanych przez CNC Siemens 840 Dsl.

 

Zastosowanie tej technologii gwarantuje wysoką jakość, oszczędność energii, krótkie czasy ustawiania/uruchomienia i minimalizację braków z obróbki.

 

Dzięki urządzeniu “Tangent Boost”, które umożliwia popychanie rury podczas gięcia w kierunku osiowym także w strefie suwaka/wygładzacza fałd, możliwa jest optymalizacja długości rury, a tym samym dodatkowa redukcja odpadów.

 

Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8 lub zagięć, metodą przez popych, o zmiennym promieniu, sprawiają, że maszyny te nadają się szczególnie do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, instalacyjnym, wyposażenia miejskiego i wyposażenia.

 

Każda maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 19” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. U.I.I. (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!