tel. +48 22 4009873
Giętarka do rur model 114HE

Giętarka do rur model 114HE

Producent: Crippa
Model: 114HE
Zadaj pytanie
Opisanie:

114HE to sterowana numerycznie giętarka do rur z całkowicie automatycznym cyklem, w której zastosowano szczególne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające jej dużą sztywność i osiągi. 

Dane techniczne:
Max tube diam. 114X2.5
Tube material Steel
Nr CNC axes 11
Max. bending radius  400 mm
Max. length of tube  3500/6000 mm
Max. bending speed 55 °/sec
Bending Resolution  +/- 0.05 °
Max. speed of Y axis         38 m/min
Res. of Y axis  +/- 0.05 mm
Power  36 kW
Giętarka do rur model 114HE
Giętarka do rur model 114HE
Giętarka do rur model 114HE
Giętarka do rur model 114HE
Dodatkowe informacje:

Giętarka do rur 114HE, która dzięki technologii “Full Electric” gwarantuje maksymalną elastyczność i oferuje możliwość jednoczesnego stosowania większej ilości przyrządów o różnych promieniach oraz różnych urządzeń do blokowania przy wykonywaniu gięcia w kierunku przeciwnym.

 

Konstrukcja głowicy gnącej gwarantuje maksymalną sztywność w fazach ciężkiej obróbki, natomiast duży skok osi pionowej umożliwia zwiększenie ilości dostępnych płaszczyzn roboczych.

 

Małe wymiary głowicy gnącej umożliwiają wykonanie, w jednym cyklu, nawet takich rur, których geometria normalnie wymaga dwóch kierunków gięcia. Osi sterowanych, które określają ruchy maszyny, jest napędzanych przez cyfrowe silniki elektryczne z technologią “Full Electric” i sterowanych przez CNC Siemens 840 Dsl.

 

Zastosowanie tej technologii gwarantuje wysoką jakość, oszczędność energii, krótkie czasy ustawiania/uruchomienia i minimalizację braków z obróbki. Dzięki urządzeniu “Tangent Boost”, które umożliwia popychanie rury podczas gięcia w kierunku osiowym także w strefie suwaka/kontro-suwaka, możliwa jest optymalizacja długości rury, a tym samym dodatkowa redukcja odpadów.

 

Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8 lub zagięć, metodą przez popych, o promieniu zmiennym, sprawiają, że maszyna ta nadaje się w szczególności do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, instalacyjnym, wyposażenia miejskiego i budowy okrętów.

 

Maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 19” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. U.I.I. (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia."

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.