tel. +48 22 4009873
Giętarka do rur model 980HE

Giętarka do rur model 980HE

Producent: Crippa
Model: 980HE
Zadaj pytanie
Opisanie:

980HE to sterowana numerycznie giętarka do rur z całkowicie automatycznym cyklem, w której zastosowano szczególne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające jej dużą sztywność i osiągi większe niż w przypadku maszyn tej wielkości znajdujących się na rynku.

Dane techniczne:
Max tube diam  80x2 mm
CNC model Siemens 840D sl
NR. CNC axes 9
Max. bending radius  250 mm
Max. length of tube  3100/5100 mm
Max. bending speed  93 °/sec
Bending Resolution  +/- 0.05 °
Max. speed of Y axis      56,7 m/min
Res. of Y axis  +/- 0.05 mm
Power  36 kW
Weight  10700 kg
Giętarka do rur model 980HE
Giętarka do rur model 980HE
Giętarka do rur model 980HE
Giętarka do rur model 980HE
Giętarka do rur model 980HE
Giętarka do rur model 980HE
Giętarka do rur model 980HE
Giętarka do rur model 980HE
Dodatkowe informacje:

Jest to maszyna idealna do obróbki, w której do gięcia wymagane jest równoczesne zastosowanie większej ilości przyrządów, ponieważ może zagwarantować lepsze wykonanie detali skomplikowanych nawet wtedy, kiedy mają niewielką grubość. Konstrukcja głowicy gnącej gwarantuje maksymalną sztywność w fazach ciężkiej obróbki, natomiast duży skok osi pionowej (skok osi Z do 500 mm) umożliwia zwiększenie ilości dostępnych płaszczyzn roboczych przy równoczesnym zachowaniu ergonomicznych warunków pracy operatora.

 

Małe wymiary głowicy gnącej umożliwiają wykonanie, w jednym cyklu, nawet takich rur, których geometria normalnie wymaga dwóch kierunków gięcia, dając znaczne korzyści zarówno pod względem wydajności jak i dokładności; maszyna jest ponadto przystosowana do włączenia do gniazd obróbczych.

 

9 osi sterowanych, które określają ruchy maszyny, jest napędzanych przez cyfrowe silniki elektryczne z technologią “Full Electric ” i sterowanych przez CNC Siemens 840 Dsl. Zastosowanie tej technologii gwarantuje wysoką jakość, oszczędność energii, krótkie czasy ustawiania/uruchomienia i minimalizację braków z obróbki.

 

Dzięki urządzeniu “Tangent Boost”, które umożliwia popychanie rury podczas gięcia w kierunku osiowym także w strefie suwaka/wygładzacza fałd, możliwa jest dodatkowa optymalizacja długości rury. (redukując "odpady" materiału)

 

Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8 lub zagięć, metodą przez popych, o promieniu zmiennym, sprawiają, że maszyna ta nadaje się w szczególności do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, instalacyjnym, wyposażenia miejskiego i budowy okrętów.

 

Maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 19” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. U.I.I. (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.