tel. +48 22 4009873
Giętarka do rur model SIXTY

Giętarka do rur model SIXTY

Producent: Crippa
Model: SIXTY
Zadaj pytanie
Opisanie:

SIXTY łączy w sobie tradycyjne zastosowanie ruchów pionowych i poziomych głowicy z ruchem obrotowym, co zapewnia jej niezwykłą elastyczność ruchu.

 

Dane techniczne:
Max tube diam.  42x2 mm
Tube material Steel
Nr. CNC Axes 13
Max. bending radius  150 mm
Max. length of tube  2600/4750 mm
Max. bending speed 240 °/sec 
Bending Resolution +/- 0.05 °
Max. speed of Y axis            85 m/min
Res. of Y axis  +/- 0.05 mm
Power  21 kW
Weight  6300 kg
Giętarka do rur model SIXTY
Giętarka do rur model SIXTY
Giętarka do rur model SIXTY
Dodatkowe informacje:

Charakteryzuje się podwójnym kierunkiem gięcia, co umożliwia wykonanie w jednym cyklu maszyny nawet skomplikowanych detali, a dzięki dodatkowej osi można generować takie samo zagięcie w zależności od nieskończonych ustawień głowicy.

 

SIXTY umożliwia wybór pozycji i sposobu załadunku dzięki możliwości załadowania rury bezpośrednio do rowka matrycy i możliwości stosowania tulei zaciskowej załadunku zarówno przy ramieniu zamkniętym, jak i otwartym.

 

Ponadto pozwala wybrać sposób orientacji w przestrzeni rury, która powstaje podczas obróbki, eliminując ryzyko kolizji z konstrukcją maszyny i konstrukcjami zewnętrznymi. Szczególna konfiguracja głowicy gnącej umożliwia gięcie w prawo i w lewo i zapewnia integrację załadunku i wyładunku rury z ruchami głowicy, gwarantując maksymalną wydajność i dokładność w przypadku obróbki w wielu płaszczyznach i z wieloma promieniami oraz w przypadku gięcia ze zmiennym promieniem. 13 osi, które określają ruchy maszyny, jest napędzanych przez cyfrowe silniki z technologią “Full Electric” i sterowanych przez CNC Siemens 840 Dsl.

 

Zastosowanie tej technologii gwarantuje wysoką jakość, oszczędność energii, krótkie czasy ustawiania/uruchomienia i minimalizację braków z obróbki.

 

Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8 lub zagięć, metodą przez popych, o zmiennym promieniu (opcja), sprawiają, że maszyny te nadają się szczególnie do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, klimatyzacji i elementów wyposażenia. Maszyny są ponadto przystosowane do włączenia do gniazd obróbczych.

 

Każda maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 15” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. U.I.I. (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.