+48 22 3981854 | +48 22 3000026
Giętarka do rur model SMALL1R

Giętarka do rur model SMALL1R

Producent: Crippa
Model: SMALL1R
Zadaj pytanie
Opisanie:

Maszyny SMALL1 i SMALL1R to sterowane numerycznie giętarki do rur z całkowicie automatycznym cyklem.

 

 

Dane techniczne:
Max tube diam.  20x1,8 (AL) mm
Material tube Steel
Nr. CNC axes 5
Max. bending radius  60 mm
Max. length of tube  1500/2100 mm
Max. bending speed 360 °/sec
Bending Resolution +/- 0.05 °
Max. speed of Y axis           150 m/min
Res. of Y axis  +/- 0.05 mm
Power  6 kW
Weight  1250 kg
Giętarka do rur model SMALL1R
Giętarka do rur model SMALL1R
Giętarka do rur model SMALL1R
Giętarka do rur model SMALL1R
Giętarka do rur model SMALL1R
Giętarka do rur model SMALL1R
Dodatkowe informacje:

Głowica gnąca umożliwia stosowanie równocześnie większej ilości przyrządów o różnych promieniach i z różnymi uchwytami, a kierunek gięcia może być ręcznie zmieniany przez operatora.

 

 

Bardzo małe wymiary gabarytowe ułatwiają włączenie tych maszyn do istniejących linii lub gniazd obróbczych. Wersja REVERSE, która przewiduje odwrotną konfigurację głowicy gnącej, umożliwia ponadto łatwy wyładunek detalu w czasie "ukrytym".

 

5 osi kierujących ruchami maszyn jest napędzanych przez cyfrowe silniki elektryczne z technologią “Full Electric” i sterowanych przez CNC Siemens 840 Dsl, a zastosowane uchwyty mocujące są typu elektropneumatycznego.

 

Zastosowanie tej technologii gwarantuje wysoką jakość, oszczędność energii, krótkie czasy ustawiania/uruchomienia i minimalizację braków z obróbki.

 

Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8, sprawiają, że maszyny te nadają się szczególnie do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, klimatyzacji .

 

Każda maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 15” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. U.I.I. (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!