tel. +48 22 4009873
Giętarka do rur model SMALL2R

Giętarka do rur model SMALL2R

Producent: Crippa
Model: SMALL2R
Zadaj pytanie
Opisanie:

SMALL2 i SMALL2R to sterowane numerycznie giętarki do rur z całkowicie automatycznym cyklem, charakteryzujące się podwójnym kierunkiem gięcia, co umożliwia realizację, za pomocą jednej maszyny i bez ręcznej interwencji operatora, nawet takich rur, których geometria wymaga obróbki w kilku przejściach, zapewniając znaczne korzyści zarówno pod względem wydajności jak i dokładności.

Dane techniczne:
Max tube diameter 20X1,8 (AL) mm
Material Aluminium
Nr. CNC axes 5
Max. bending radius mm         60 mm
Max. length of tube  1500/2100 mm
Max. bending speed 360 °/sec
Bending Resolution +/- 0.05 °
Max. speed of Y axis 150 m/min
Res. of Y axis  +/- 0.05 mm
Power  6 kW
Weight  1800 kg
Giętarka do rur model SMALL2R
Giętarka do rur model SMALL2R
Giętarka do rur model SMALL2R
Dodatkowe informacje:

Maszyny te mogą być wyposażone równocześnie w większą ilość przyrządów, o różnych promieniach i z różnymi uchwytami.

 

Ponadto są przystosowane do włączenia do gniazd obróbczych. Bardzo małe wymiary gabarytowe ułatwiają włączenie tych maszyn do istniejących linii. Wersja REVERSE, która przewiduje odwrotną konfigurację głowicy gnącej, umożliwia ponadto łatwy wyładunek detalu w czasie "ukrytym".

 

6 osi sterowanych, które określają ruchy maszyny, jest napędzanych przez cyfrowe silniki elektryczne z technologią “Full Electric” i sterowanych przez CNC Siemens 840 Dsl. a zastosowane uchwyty mocujące są typu elektropneumatycznego.

 

Duża prędkość produkcji, możliwość wyposażenia w szeroką gamę akcesoriów do szczególnych i specjalnych obróbek, możliwość wykonywania zagięć o stosunku RM/Ø nawet mniejszym niż 0,8 sprawiają, że maszyny te nadają się szczególnie do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, klimatyzacji .

 

Każda maszyna jest wyposażona w oprogramowanie z trójwymiarową grafiką na 15” ekranie dotykowym LCD, za pomocą którego operator może w sposób intuicyjny prowadzić „dialog“ z maszyną. U.I.I. (“User Iso Interface”) ułatwia programowanie i umożliwia symulację oraz optymalizację programów gięcia.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.