+48 22 3981854 | +48 22 3000026
Maszyny do kształtowania rur model S2086E

Maszyny do kształtowania rur model S2086E

Producent: CRIPPA
Model: S2086E
Zadaj pytanie
Opisanie:

Maszyny  S2086/1E - S2086 –S 2084/1  to sterowane numerycznie maszyny do kształtowania końcówek rur wyposażone w system programowania metodą „uczenia“. Mogą wykonywać do 6 operacji kształtowania końcówki rury z naciskiem 8 TON, zarówno metodą przez popych jak i obrotowo, dzięki możliwości integracji różnych głowic obrotowych (również ze sterowaniem CNC) do cięcia, zawijania obrzeży, obróbki powierzchni czołowych, wykonywania otworów i walcowania.

Dane techniczne:
 
Maksymalna średnica rury 42 mm
Ilość osi sterowanych CNC 2
Model CNC  SIEMENS 802      
Nacisk siłownika urządzenia 8 ton
Skok siłownika urządzenia kształtującego        250 mm
Prędkość robocza siłownika urządzenia  8000 mm/min
Nacisk siłownika zacisku 12 ton

Skok siłownika zacisku

42 mm

Skok urz. do wymiany narzędzia

90 mm

Ilość przejść

6

Prędkość urz. do wymiany narzędzia

45000 mm/min
Dodatkowe informacje:

Urządzenie do wymiany narzędzia CNC pozwala na optymalizację prędkości i pozycji różnych przejść pomiędzy narzędziami Niezwykle sztywna konstrukcja maszyn i rozmieszczenie ich elementów sprawiają, że są one szczególnie odpowiednie do włączenia do gniazd obróbczych i istniejących linii, z możliwością automatycznego załadunku i wyładunku.

 

Ogranicznik pozycjonowania rury jest niezwykle sztywny i wyposażony w czujnik kontroli obecności detalu.

 

S2086/1E to maszyna, w której wszystkie osie są sterowane i napędzane przez cyfrowe silniki elektryczne (technologia “Full Electric”), gwarantując w ten sposób: wysoką jakość, oszczędność energii, ograniczone do minimum operacje set-up/start-up i ilości braków.

 

Opatentowana maszyna S2086HF, łączy w sobie technologię kształtowania metodą przez popych z technologią kształtowania hydrodynamicznego, umożliwiając wykonanie skomplikowanych kształtów w ograniczonej ilości przejść i skrócenie czasów cyklu.

 

Ponadto umożliwia kształtowanie końcówek bardzo cienkich rur bez problemów z jakością i brakami, i z maksymalną powtarzalnością.

Download details

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!