tel. +48 22 4009873
Minizawory

Minizawory

Producent: Camas Spa
Model: Maszyna do montażu
Zadaj pytanie
Opisanie:

Maszyna mechaniczna, liniowa, w pełni automatyczna, dozowanie kleju (objętościowe), próba szczelności i znakowanie laserowe.

 

Dane techniczne:

Czas cyklu: 3 sek

Wydajność: 1200 szt./h

Minizawory
Dodatkowe informacje:

Maszyna liniowa z przemieszczaniem stanowisk za pomocą łańcucha, z prezycyjnym ustawianiem.

Zintegrowane próby szczelności i znakowania korpusu minizaworu.

Kontrola momentu/kąta dokręcania z odpowiednim dozowaniem środka zabezpieczającego gwint przed poluzowaniem na tulei i dozowaniem smaru na teflon z zaworami wolumetrycznymi i czujnikami kontrolnymi.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, nasi specjaliści wkrótce się z Tobą skontaktują!

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO".

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
Administratorem moich danych osobowym jest Davide Sala - Diego Sala s.c. z siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4/114. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: info@dds.com.pl telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować poprzez email info@dds.com.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 3981854 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.