+48 22 3981854 | +48 22 3000026

Stanowiska do prób silników

 • Simpro Spa

  Simpro jest liderem w dziedzinie projektowania i produkcji hamowni dla silników o spalaniu wewnętrznym, zawsze nadążając za postępem technicznym klientów i dostawców oraz innowacjami technologicznymi i najbardziej zaawansowanymi profesjonalnymi standardami

 • Simpro Spa

  Pod pojęciem "próby na gorąco" rozumie się szereg prób, których celem jest kontrola jakości produkcji i ewentualne uzyskanie certyfikatów i homologacji.

 • Simpro Spa

  Po pojęciem "próba na zimno" rozumie się szereg procedur kontroli dynamiki, przepływu i kontroli elektrycznych wykonywanych na silniku bez jego uruchamiania.

 • Simpro Spa

  Oprócz próby przeprowadzanej na samym silniku wykonywana jest również kontrola zgodności wszystkich elementów przenoszących energię z silnika na koła, czyli próba układu przenoszenia napędu.

 • Simpro Spa

  Próba szczelności jest próbą wykonywaną na każdym silniku, polegającą na wprowadzeniu osuszonego sprężonego powietrza do układu chłodzenia i smarowania silnika.

 • Simpro Spa

  Simpro specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i instalowaniu automatycznych urządzeń do natryskiwania środka zabezpieczającego w zamkniętych profilach samochodów.

 • Simpro Spa

  Simpro specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozwiązań dla realizacji systemów do montażu i zgrzewania/spawania blach karoserii. Produkuje również oprzyrządowanie do wykrawania i zagniatania części ruchomych oraz sprawdziany do kontroli geometrycznej produkowanych detali.


  Linie, zarówno ręczne, jak i automatyczne, są projektowane w ścisłej współpracy z klientem w celu dostarczenia wyrobu idealnie odpowiadającego potrzebom produkcyjnym i spełniającego oczekiwania. Linie są dostarczane klientowi w wykonaniu "pod klucz", z pełnym serwisem obejmującym natychmiastową interwencję w przypadku usterek i, na życzenie, szkolenie pracowników oraz konserwację okresową.

  Simpro wykonuje również oprzyrządowanie do wykrawania i zagniatania części ruchomych oraz sprawdziany do kontroli geometrycznej produkowanych detali.

  Produkowane linie i maszyny są w pełni zgodne z normami obowiązującymi w kraju, w którym są instalowane.